Inea

Niniejszym potwierdzamy, że firma Solet zrealizowała projekt budowy systemu klasy Business Intelligence w firmie INEA. System został zbudowany w oparciu o technologie Microsoft SQL Server oraz narzędzia SAP Business Objects. W ramach przeprowadzonych prac projektowych z sukcesem wdrożone zostały moduły analiz operacyjnych wspierające działalność naszej spółki w obszarze procesu sprzedaży oraz działalności marketingowo-promocyjnej. Dzięki zastosowanym modelom analitycznym system umożliwia m.in.: badanie szczegółowej struktury wskaźnika migracji abonentów (churn analysis), efektywne monitorowanie stanu usług na gniazdach, śledzenie przebiegu i skuteczności promocji, analizę stanu płatności oraz eksplorację danych bilingowych.

Współpraca z firmą Solet cechowała się dużą skutecznością i zaangażowaniem ze strony doświadczonej grupy ekspertów, która została postawiona do realizacji projektu. Jako wymagający partner z przyjemnością mogliśmy docenić unikalne kompetencje, solidność oraz wysoką efektywność prac wykonywanych przez zespół Solet. Bardzo pozytywny przebieg umowy wdrożeniowej skłonił zarząd firmy INEA do podjęcia decyzji o uruchomieniu dalszej długoterminowej współpracy z zespołem Solet w zakresie świadczenia usług asysty.

Podsumowując, z przyjemnością rekomendujemy współpracę z firmą Solet szczególnie polecając posiadane przez jej ekspertów doświadczenie rynkowe, wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu budowy rozwiązań klasy Business Intelligence.

 

Maciej Ziemiański, Dyrektor Departamentu IT, INEA S.A.

Umiejętności

Opublikowano w dniu

3 września, 2018

pl_PL